Kamniška judoistka Brina Frece kar do dveh kolajn

V soboto, 8. aprila 2023, se je Judo klub Komenda udeležili mednarodnega tekmovanja za Pokal Ptuja, ki je bilo tudi uradno tekmovanje za točke v slovenskem pokalu v kategorijah U12, U21 in U23. Nastopilo je 236 tekmovalcev iz 28 klubov.

Judo klub Komenda je prikazal odlične nastope judoistov, ki so ponovno blesteli na tatamiju, še posebej v mlajših kategorijah.

Prvo mesto so v kategoriji U12 osvojili Mihajlo Ilić, Zakhar Kholodov in Svit Starovasnik, druga pa sta bila Vanja Ćirović in Aleks Kolenko. Vsi te borci redno hodijo na tekmovanja in se z dobrimi rezultati želijo uvrstiti čim višje med najboljše slovenske judoiste mlajših kategorij.

Kot edina predstavnica starejših judoistk JK Komenda smo se veselili odličnih nastopov Kamničanke Brine Frece, ki je v kategoriji U21 – mladinci osvojila 3. mesto, v kategoriji U23 – mlajši člani pa 2. mesto in se domov vrnila s kar dvema kolajnama.