Čistilna akcija: “Očistimo našo občino Lukovica”

Z Občine Lukovica občanke in občane obveščajo, da je čistilna akcija “Očistimo našo občino Lukovica”, ki je bila napovedana za soboto, 9. aprila 2022, in nato zaradi slabega vremena odpovedana, prestavljena na soboto, 23. aprila 2022. Čistilna akcija bo potekala med 8. in 12. uro.

Zbirna mesta bodo v posameznih naseljih krajevnih skupnosti:

  • Lukovica – pred občinsko stavbo,
  • Šentvid – pred objektom krajevne skupnosti,
  • Rafolče – na igrišču,
  • Krašnja – pred šolo,
  • Blagovica – na igrišču,
  • Trojane – pred trgovino,
  • Češnjice – na križišču pred bivšo šolo,
  • Zlato Polje – na igrišču.

Rokavice in vrečke bodo razdeljene na zbirnih mestih oz. po dogovoru.

Pobrane odpadke odpadke v vrečah ali druge kosovne odpadke naj udeleženci čistilne akcije odložijo na vidna mesta ob cestah oz., če so količine odpadkov manjše, le-te odnesejo na zbirno mesto. Pobrane odpadke bo odpeljal režijski obrat Občine Lukovica.

Na Občin Lukovica vas lepo vabijo na čistilno akcijo in se veselijo čim bolj številčne udeležbe.

Miha Ulčar; Foto: Občina Lukovica

Tagi