V sredo, 11. junija, ob 21. uri, bo v Poletnem gledališču Studenec premiera nove komedije z glasbo PEGULE, ki jo je ustvaril priznani Iztok Mlakar. Pod režijo Vita Taufra nas čaka duhovita zgodba, prepletena z živahnimi glasbenimi vložki, ki se naslanja na tradicijo commedie dell’arte . V predstavi nastopajo Iztok Mlakar, Vesna Pernarčič ali Marjuta Slamič, Urška Taufer, Peter Harl in Ilija Ota, glasbeno spremljavo pa izvajajo David Šuligoj, Roman Kobal in Matjaž Švagelj.
PEGULE pripoveduje o ljudeh, ki so se znašli na napačni strani zakona. Elvira in Ugo, reven zakonski par, zaradi deložacije ostaneta na cesti. Ko se v ledenem zimskem viharju zatečeta v bogataško vilo, kjer ju čaka nepričakovan zaplet, nastane vrsta komičnih in napetih situacij. Njuna usoda se prepleta z vsem kriminalom in zločinom tega sveta, zgodba pa je napisana s pronicljivim humorjem in bogato glasbeno spremljavo.
Iztok Mlakar , ki je za svojo igralsko mojstrovino prejel naziv žlahtni komedijant na Dnevih komedije v Celju, bo predstavi dal svoj prepoznaven pečat.
Cena vstopnice znaša 24 evrov , kupite pa jih lahko na blagajni KD Franca Bernika Domžale na Ljubljanski ulici 61, preko telefona 01/722 50 50 , po e-pošti blagajna@kd-domzale.si ali preko spleta na kd-domzale.mojekarte .
Ne zamudite poletnega večera polnega smeha, glasbe in odlične igre v Poletnem gledališču Studenec!
Organizator je KD Franca Bernika Domžale.