Visoka zmaga mladih Radomljank

V drugem krogu tekmovanja deklet do 17 let so Radomljanke gostovale v Ljubljani pri vrstnicah ŽNK Olimpije. Na igrišču Športnega parka Šmartno so slavile visoko zmago, na koncu je semafor kazal 0-19.

Najboljša strelka lanskega tekmovanja Ana Milović je strelske vaje rumenih odprla v peti minuti, sedem minut kasneje pa je dosegla še drugi zadetek. Prvi letošnji zadetek je kmalu za tem dosegla še Blažka Mencinger, do konca prvega dela igre pa so zadele še Lara Klopčič, Eva Vodušek, Sara Adam in Ana Milović. Po prvem polčasu so mlade Radomljanke tekmicam zabile devet golov.

V drugem polčasu so uspele zabiti še enega več. Štirikrat je bila uspešna Ana Milović, trikrat Manca Suhoveršnik, ki je vstopila s klopi, dva zadetka je prispevala Eva Vodušek, Sara Adam pa je bila uspešna izvajalka najstrožje kazni.

Konec tedna bodo Radomljanke na domačem igrišču gostile ekipo Brežice 1919, ki so na začetku sezone zabeležile dva visoka poraza; s 17-0 jih je v prvem krogu premagala ekipa Primorja, Fužinar pa jih je ugnal z golom manj. Zaradi reprezentančnega premora članic bo tekma v nedeljo, 17. septembra ob 16. uri.