Prepričljivo prvi na državnem kickboxing prvenstvu: Gaja Hribar in tokrat kar dva Bolharja

Na Ptuju je v soboto, 5. maja 2018, potekalo državno kickboxing prvenstvo 2018 in pokalno tekmovanje Kickboxing zveze Slovenije, na kateri se je upoštevalo tudi seštevek točk iz aprilskega tekmovanja, ki je potekalo v Trebnjem. Klub borilnih veščin Domžale je imel tem na tekmovanju tri finaliste, vsi trije pa so posegli po najvišjih mestih.

Tekmovanja na Ptuju se je udeležilo preko 200 tekmovalcev iz vse Slovenije, ki so tekmovali v različnih kickboxing disciplinah. Klub borilnih veščin Domžale je imel na tekmovanju tri finaliste, ki so prepričljivo osvojili prva mesta. 1. mesto v kategoriji master class je osvojil šampion Marjan Bolhar, med starejšimi kadetinjami je 1. mesto osvojila Gaja Hribar, med otroci do 8. let pa Maj Bolhar.

Ob tem moramo dodati, da je komaj sedemletni Maj najstarejši sin domžalskega šampiona Marjana Bolharja, njegove odlične borbe in osvojeno prvo mesto pa potrjujejo rek, da jabolko ne pade daleč od drevesa!

Miha Ulčar; Foto: Tadej Cotič (KBZS)