Odlične uvrstitve judoistov na mednarodnem turnirju »Cup Lika« v Zagrebu

V soboto, 24. novembra 2018, se je sedem odlično pripravljenih judoistov Judo kluba Komenda in njihov trener Boštjan Veinhandl udeležilo močnega mednarodnega turnirja »Cup Lika« v Zagrebu. Tekmovanja se je udeležilo kar 83 klubov in 805 tekmovalcev.

Ekipno je Judo klub Komenda, le s 7 tekmovalci v starostnih kategorijah U10 in U12, osvojil 25. mesto. Čestitke vsem tekmovalcem, ki so požrtvovalno in srčno zastopali barve svojega kluba. Kolajne so si priborili trije judoisti in sicer Tian Cizerle, ki je premagal vse nasprotnike in suvereno osvojil 1. mesto. Leon Adrović, ki je izgubil le eno borbo in s tem zapravil priložnost za finale, a se vseeno uspešno boril do konca in osvojil 3. mesto. Tretja je bila tudi Haya Veinhandl Obaid, ki je kot mlajša v svoji kategoriji uspela priti do stopničk.

Avtorica: Katarina Kumer