Za uvod v novo sezono “Modri” iz Doba zasluženo ugnali koroški Fužinar!

Članska ekipa NK Roltek Dob je v 1. krogu 2. SNL v Športnem parku Dob pri Domžalah gostila ekipo NK Fužinar in goste s Koroške zanesljivo ugnala s 3 : 1.

Mrežo gostov je v 24. minuti načel Žiga Avbelj ter povedel Dobljane v vodstvo z 1 : 0. Z odlično igro so “Modri” zasluženo povečali prednost na 2 : 0 v 37. minuti tekme, med strelce pa se je, po odlično realizirani 11-metrovki, vpisal Nejc Levec.

v 2. polčasu so gostje prek Farisa Zubanoviča uspeli rezultat v 64. minuti tekme znižati na 2 : 1. Za potrditev zmage s 3 : 1 je gol gostom v 77. minuti tekme zabil Kristijan Šipek in Dobljani so se veselili zmage ter popolnega točkovnega izkupička.

Nejc Levec je za vodstvo 2-0 uspešno realiziral strel z 11-m.

Čestitke “Modrim” iz Doba za super štart v novo sezono, le-ta je sicer že 13-a zaporedna sezona. Prihodnjo soboto, 6. avgusta 2022, pa čaka naše nogometaše gostovanje in sicer v Slovenski Bistrici pri tamkajšnjem novincu v ligi, NK Kety Emmi Bistrica. Tekma bo ob 17.30 uri v Športnem parku Slovenska Bistrica.

Avtor: Gregor Horvatič, Press NK Dob; Foto: Lado Vavpetič