Črno-beli iz Bilj pretrd oreh za Dobljane

Biljenci z 2:1 prekinili zmagoviti niz “Modrih”, to soboto Dobljani doma gostijo Šmartno 1928!

Dobljani so v 14. krogu 2. SNL gostovali pri vedno zahtevnem nasprotniku, Biljencih iz ND Bilje ter mu po trdem boju za vsako žogo morali čestitati za zmago z 2:1.

Prvi so povedli domačini in sicer se je me strelce v 10. minuti tekme vpisal Danijel Šturm. Deset minut kasneje je uspelo Dobljanom rezultat izenačiti na 1:1, v polno pa je zadel Žiga Repas.

Domača je s trdo igro v nadaljevanju uspela rezultat obrniti sebi v prid in sicer v 2. polčasu, ko je za vodstvo z 2:1 zadel Tin Matič, to pa je tudi bil končni rezultat tekme.

14. krog 2. SNL:

ND Vitanest Bilje : NK Roltek Dob 2 : 1(1 : 1) FT

Šturm(10′), Matič(77′), Repas(20′)

Dobljani bodo v 15. krogu 2. SNL doma gostili NK Šmartno 1928 in sicer v soboto, 3. aprila ob 16.uri.

Kljub porazu, čestitke Dobljanom za srčno borbo.

Avtor: Gregor Horvatič, Press NK Roltek Dob; Foto:  Andrej Rijavec NDB