Na Bonifiki se ni izšlo

Nogometaši Domžal so v 31. kolu Prve lige Telekom Slovenije doživeli tretji poraz na gostovanjih. Pred nekaj več kot tisoč gledalci je bila na Bonifiki boljša Luka Koper, ki je slavila s 3:0.

Po živahnem uvodu so domačini povedli v 22. minuti, ko je hitro dosojeno enajstmetrovko izkoristil Matej Rožič Mavrič. Domžalčani so v drugem delu zaigrali v nekoliko bolj tvegani taktični postavitvi 4-3-3, ki je prinesla nekaj več priložnosti v napadu, po drugi strani pa tudi več možnosti za koprske protinapade. Enega izmed njih je v 60. minuti izkoristil Ivan Brečević, končni izid pa je pet minut pred koncem obračuna postavil Leo Štulac. Dvakratne državne prvake naslednja tekma čaka že v soboto, ko ob 17:30 v Športnem parku Domžale gostuje kranjski Triglav.