Šest kolajn na Ptuju za Judo klub Komenda

V soboto, 3. oktobra 2020, se je šest judoistov in judoistk starostne kategorije U12 Judo kluba Komenda udeležilo tekmovanja Pokal Ptuja. Prav vsi so se uspešno borili in osvojili kolajno.

Po dolgem premoru od tekmovanj se tudi za judo ponovno odpirajo priložnosti, da se športniki pomerijo na tatamiju. Tekmovanje sicer brez gledalcev ima spremenjeno vzdušje, a otrokom kljub temu veliko pomeni, da se lahko spet borijo.

Najbolje sta se odrezala Karim Veinhandl in Timeja Starovasnik, ki sta brez izgubljene borbe osvojila zlato. Vse do finala je uspelo priti tudi Stepanu Kholodovu, ki je za las izgubil zadnjo borbo. Z bronasto kolajno so se zadovoljili Jan Jurca, Alja Indof in Rua Jonaš Kvapil.

Kmalu vse naše člane čaka tudi domače tekmovanje v Komendi, kjer se bodo še posebej potrudili, da ohranijo pokal v svojih rokah.