Odlični nastopi tekmovalcev Kluba borilnih veščin Domžale na mednarodnem tekmovanju Kutina Open

22. Kutina Open

V soboto, 30. oktobra 2021, je na Hrvaškem potekalo mednarodno tekmovanje Kutina Open, na katerem, so sodelovali tudi državni prvaki iz Kluba borilnih veščin Domžale, pod vodstvom trenerk Gaje Šalamun in Gaje Hribar.

Žana Hribar je nastopila med starejšimi kadetinjami +65 kg in osvojila 1. mesto, Gal Kvas je nastopil v kategoriji dečki do 32 kg in osvojil 2. mesto, Patrik Mark Keržan pa je nastopil v katogoriji mlajši kadeti do 47 kg in osvojil 5. mesto. Odlični rezultati mladih domžalskih kickboxerjev so tudi dobra popotnica za nadaljevanje sezone.

V Klubu borilnih veščin Domžale bodo v kratkem izvedli priprave, na katerih bodo potekala tudi testiranja, ki bodo pokazala pripravljenost tekmovalcev za nadaljevanje sezone.

Miha Ulčar; Foto: Klub borilnih veščin Domžale