Ana Spahić iz Atletskega društva AS Domžale do prve letošnje medalje

Prvenstvo Slovenije v dvoranskem mnogoboju za pionirje in pionirke do 14 let

V dvorani ŽAK-a v Ljubljani se je v nedeljo, 7. februarja 2016, odvijalo Prvenstvo Slovenije v mnogoboju za pionirske kategorije do 14 let. Ana Spahić iz Atletskega društva AS Domžale je v napetem tekmovanju, ki ga zaradi velikega števila nastopajočih (84) odlikuje tudi celodnevni program, osvojila odlično drugo mesto.

Konkurenca leto dni starejših vrstnic ni bila ovira za obetavno atletinjo Ano Spahić, ki je svojemu društvu prispevala že letošnjo drugo medaljo na državnih atletskih tekmovanjih. Odlično pa sta svoje nastope zaključila pionirja Jaka Hace in David Hribar, ki sta se v posamični konkurenci uvrstila pod sam vrh. Jaka je osvojil končno 7. mesto, David pa je tekmovanje končal na 14. mestu. Kot ekipa sta mlada AS-a osvojila odlično 5 mesto.

Vsem atletom za dosežene rezultate iskrene čestitke.

Avtor: AD AS; Foto: AD AS