Radomljani proti Iliriji vknjižili točko

V tretjem krogu druge slovenske nogometne lige so se rumeni bojevniki odpravili na gostovanje k Iliriji. Radomljani so v preteklem krogu zabeležili remi proti Krki iz Novega mesta, z enakim rezultatom pa se je končalo tudi včerajšnje nedeljsko srečanje. Semafor je po devetdesetih minutah igre kazal rezultat 1:1. Rumeni bojevniki so povedli v prvem polčasu, ko je najstrožjo kazen izkoristil Hajrić, domačini pa so izenačili v nadaljevanju tekme. Gol za igralce v belih dresih je prispeval Tiganj.

Nermin Bašić je od prve minute v igro poslal Adama, Jakovljevića, Jazbeca, Mornarja, Halilovića, Trdina, Cerarja, Primca, Hajrića, Kondića in Pergerja. Radomljani so odločno vstopili v tekmo in si takoj priigrali nekaj priložnosti. V vodstvo so prišli v 14. minuti, ko je najstrožjo kazen izkoristil Anel Hajrić. Do konca prvega dela bi rumeni bojevniki svojo prednost lahko še povišali, žal pa jim je v zaključku akcij zmanjkalo nekaj športne sreče.

Tudi v drugem delu so rumeni bojevniki prikazali borbeno igro in si priigrali nekaj priložnosti, ki pa so ostale neizkoriščene. Kazen je sledila v 69. minuti, ko je bil z bližine natančen Tiganj. Do konca tekme se rezultat ni več spremenil, vseeno pa velja omeniti še dve izjemni priložnosti Primca in Gomare, ki pa sta ostali neizkoriščeni.

Rumeni bojevniki s svojimi nastopi nadaljujejo v soboto, ko se odpravljajo v Sežano, kjer so se v pretekli sezoni že veselili zmage. Na omenjenem srečanju jim želimo obilo športne sreče.

Avtor: NK Kalcer Radomlje; Foto: NK Kalcer Radomlje