Program prireditve Spoznajmo se, praznujmo skupaj

Občina Domžale v aprilu nadaljuje z organizacijo mnogih dogodkov in prireditev ob občinskem prazniku s katerimi bogatijo družabno dogajanje in življenje v naši lokalni skupnosti. »Spoznajmo se, praznujmo skupaj« je medgeneracijski dogodek, s katerim želimo naš praznik praznovati z našimi občankami in občani. Zato vas vabimo, da se nam pridružite, da skupaj počastimo občinski »rojstni dan«, se spoznamo, družimo in zabavamo. Slovesnost ob 66. rojstnem dnevu naše občine bo danes v sredo, 18. aprila 2018, od 16. ure dalje v Češminovem parku v Domžalah. Slavnostni govornik bo župan Občine Domžale Toni Dragar.

Kotalkarski klub Pirueta Domžale in Pevska šola mag. Alenke Gotar bodo ekskluzivno za naš dogodek pripravili pravo glasbeno-plesno poslastico po vzoru priljubljene Disney-jeve serije Jaz sem Luna. Poleg številnih stojnic, na katerem se bodo predstavila naša društva, zavodi, šole in vrtci bomo poskrbeli tudi za zabavni glasbeno-plesni program na velikem osrednjem odru v Češminovem parku. Otroci se bodo lahko preizkusili v številnih športih, od jahanja, plezanja, košarke, ameriškega nogometa, boksanja, teka, smučarksih skokov do šaha, se vključili v številne ustvarjalne in miselne delavnice, odtekli Mavrični tek, se z družino in prijatelji fotografirali v prazničnem Foto box-u, spustili balone v zrak in se posladkali s torticami na palčkah.

Časovnica programa na osrednjem odru:
16:00   Uvodni pozdrav napovedovalcev
16:02   Uvodni pozdrav podžupanje mag. Renate Kosec
16:04   Napoved prve točke iz Jaz sem Luna (Kotalkarsko društvo Pirueta in Pevske šole mag. Alenke Gotar) 2 glasbeno-plesni točki: Alas in Valiente
16:11   OŠ Rodica – Gledališka skupina OŠ Rodica (delček iz gledališke igre Nekoč sem si zaželel skodelico kave)
16:15   Čebelarsko društvo Krtina Dob – učenca OŠ Dob Martin Otrin in Maksi Jeran – nastop s harmoniko, pesem Čebelice
16:18   Vrtec Dominik Savio se predstavi
16:22   Plesni klub Miki – Valentin Trobevšek, aktualni mladinski državni prvak in svetovni podprvak
16:26   Folklorno društvo Groblje, Domžale – Dolenjski plesi
16:30   Vrtec Urša – otroci – predstavitev ljudskih pesmi in plesov
16:36   Klub borilnih veščin Domžale – Marjan Bolhar z učenci OŠ Roje – demonstracija kikboxinga s točko Nindže
16:40   Kulturno društvo Moški pevski zbor Radomlje – dve pesmi: Jadransko morje in Tancuj, tancuj
16:45   Vrtec Domžale – 3 kratki plesi: Če si slabe volje, Medvedek Jaka, ples Hroščka Simona ter himno Vrtca Domžale
16: 49  Karate klub Domžale – prikaz Sankukai karate tehnik 16: 53  OŠ Preserje pri Radomljah – skupina PANJ – Pesem nas združuje
16: 57  Vrtec Urša – odrasli – nastop Glasbene skupine Vrtca Urša
17:00   KK Pirueta in Pevska šola mag. Alenke Gotar – 2 pesmi iz Jaz sem Luna: A rodar mi Vida in I’ve got the feeling
17:07   Godba Domžale  – Show program Godba v gibanju
17: 20  Govor župan Občine Domžale
17:23   Baloni + fanfare (Godba Domžale) + torta (Godba Domžale igra do 17.30)
17:30   Kulturno društvo Domžalski rogisti  – Lackenhofer Jagerpolka
17:34   Športno kulturno društvo Leaders – Leaders Unified plesno navijaška skupina
17:38   Ženski pevski zbor Stane Habe – 2 pesmi: ljudska Oglar in Tam sem jaz doma
17:43   Moški pevski zbor Janez Cerar Domžale – 2 pesmi: Stoji, stoji Ljubljanca in Fantje se zbirajo
17:47   Napoved Mavričnega teka (ŠAD Mavrica)
17:51   Karate-Do klub Atom Domžale – karate od začetnika do mojstra
17:55   Težko atletski klub Domžale – olimpijsko dviganje uteži
18:00   Športno društvo Otok športa – Vse barve neba
18:05   Društvo joga v vsakdanjem življenju Domžale – prikaz sklopa joga asan – »Khatu Pranam«


Sodelujoči na stojnicah:
PGD Domžale – mesto, Radio HIT, Zavod 1-2-3, Zveza prijateljev mladine Domžale, Center za mlade Domžale, KD Jože Gostič Homec in Homški skavti, TIC Domžale, Knjižnica Domžale, Čebelarsko društvo Krtina Dob, stojnica, Domžale Tigers, Medobčinsko društvo invalidov MDI, »Socialna aktivacija – priložnost za zaposlitev«, stojnica, GER Institut, KD Miran Jarc Škocjan, ŠKD Leaders, plesno navijaška skupina, stojnica, Društvo upokojencev NAŠ DOM, Dežela zabave, Nogometni klub Domžale, Društvo joga v vsakdanjem življenju, Karate klub Domžale, Kulturni dom Franca Bernika Domžale, Društvo Lipa Domžale, Socialno učenje – Učenje za življenje, CSD Domžale, Društvo verjamem vate, stojnica, BODIFIT, stojnica, Društvo narodnih noš in ohranjanja kulturne dediščine Domžale, Dom upokojencev Domžale, Prodnik, OŠ Venclja Perka Domžale, Območno združenje RK Domžale, Vrtec Domžale, Ribiška družina Bistrica Domžale, stojnica, OŠ Rodica, Medgeneracijsko društvo Jesenski cvet, Vrtec Urša, Kaligrafija, Vrtec Dominik Savio Domžale, Srednja šola Domžale, Težko atletski klub Domžale, Čebelarsko društvo Domžale, Šahovsko društvo Domžale, OŠ Roje, stojnica, Policijska postaja Domžale, Združenje Aleana in društvo ASPI, Planinsko društvo Domžale, Reševalna služba, Športno društvo veselje, Žensko košarkarsko društvo Ledita, Ženski košarkarski klub Domžale, Košarkarski klub Helios Suns Domžale, Smučarsko društvo Domžale, Zdravstveni dom Domžale, Otok Športa, Športno društvo Sonček, Klub borilnih veščin Domžale, Društvo za raziskovanje jam Simon Robič, Biotehnična Fakulteta, Oddelek za zootehniko – Jahanje za otroke Krumperk, Mini Planica, Poni kočija.

Vabljeni na praznovanje!

Občina Domžale; Foto: Karin Božič

Tagi