Pot na morje se je žal končala v Depali vasi

Današnje dopoldne je obetalo sproščen začetek počitniškega dneva za potnika v enem izmed osebnih vozil, ki se je najverjetneje odpravljal proti morju. A njegova pot se je žal končala že v Depali vasi, kjer je okoli 9.30 prišlo do prometne nesreče.
Nesreča se je zgodila v bližini bencinskega servisa, v njej pa sta bili udeleženi dve osebni vozili. Po informacijah Centra za zaščito in reševanje Domžale so bili gasilci obveščeni takoj po trku in so nemudoma posredovali.
»Ob prihodu smo zavarovali kraj nesreče, pomagali reševalcem pri oskrbi in prenosu poškodovane osebe ter odklopili akumulatorja na obeh vozilih,« je pojasnil vodja intervencije Bogdan Potočnik.
S Policijske uprave Ljubljana so v zvezi z okoliščinami prometne nesreče sporočili: ”Po do sedaj znanih podatkih je do prometne nesreče prišlo zaradi neprilagojene hitrosti vožnje voznika osebnega vozila. Voznica se je v nesreči lahko telesno poškodovala. Policisti vodijo prekrškovni postopek.”
Foto: CZR Domžale