Ples, petje in pustno vzdušje v Domu upokojencev Domžale

V Domu upokojencev Domžale so tudi letos ohranili pustno tradicijo in se prepustili barvam, maskam ter veselju.

Pustni čas so popestrile barvite maske, dobra volja in navihane pesmi, ki jih je pripravila pevska skupina Rožmarin. Stanovalci so uživali ob njihovih nastopih, zapeli in zaplesali, kar je prostoru dodalo pravo praznično vzdušje.

Poseben čar so praznovanju dodali otroci iz vrtca Domik Savia in vrtca Domžale, enota Ostržek, ki so z navihanimi nastopi pomagali odgnati zimo in pričarati nasmehe na obraze starejših.

V domu poudarjajo, da so se stanovalci zabavali v prijetnem in sproščenem vzdušju: “Lepo smo rajali in se lepo imeli,” so zapisali.

Pustno rajanje v Domu upokojencev Domžale tako ostaja dragocena priložnost za medgeneracijsko druženje, ki krepi skupnost in prinaša veselje v vsakdan starejših občanov.

Vir: Dom upokojencev Domžale

Tagi