Osmi remi v sezoni

Nogometaši Domžal so v 32. kolu Prve lige Telekom, ki je dal tudi novega starega prvaka, zabeležili še osmi remi v sezoni, četrtega na zadnjih petih tekmah.

Za dvakratne državne prvake se je tekma proti kranjskemu Triglavu začela katastrofalno, saj je goste že v peti minuti z evrogolom s prostega strela v vodstvo popeljal Vlado Šmit.

Domžalčani so se na zaostanek hitro odzvali in prevzeli pobudo na zelenici. Pripravili so si kopico priložnosti, ki so tako kot že velikokrat v letošnji sezoni na domačem igrišču, ostale neizkoriščene. Za nekaj bravuroznih obramb je poskrbel tudi gostujoči vratar Žan Pelko, ki pa je bil nemočen v 87. minuti, ko je po podaji Janže lastno mrežo zadel Edvin Zolić. Kljub igralcu več na igrišču, Šmit je drugi rumeni karton na tekmi prejel v 85. minuti, Domžalčani niso uspeli še enkrat zatresti mreže Triglava in tekma se je končala z remijem 1:1.