NK Roltek Dob: Serija tekem v gosteh – zmaga v Beli krajini

Tri tekme zapored v gosteh imajo pred sabo nogometaši članskega moštva Roltek Doba in po zmagi prejšnji vikend v Krškem, je v nedeljo 7.10. padla tudi Bela krajina v Črnomlju.

Fantje so tekmo suvereno dobili z rezultatom 2:0. Domača ekipa si na tekmi praktično ni ustvarila niti ene priložnosti, tako, da gre zmaga zasluženo v Dob. Ekipo Roltek Dob je v vodstvo popeljal Račič Robert, ki je v 30.minuti po lepo izpeljani akciji celotnega napada lepo zaključil. Končni rezultat tekme pa je v 85.minuti postavil Krcič Amer. Sledi še tretje gostovanje zapored in sicer v soboto 13.10. v Celju na Petrol Areni proti ekipi Šampiona. Upajmo tudi na tretjo zaporedno zmago!

Ekipa Roltek Doba je nastopila v naslednji postavi: Vezirovič, Škof, Goropečnik, Češnjevar, Mirtič, Mešanovič, Račič, Krcič (Metelko), Prašnikar (Simič), Stanko, Klopčič (Avbelj).