Mojstrovina Čadikovskega zadoščala za točko

Nogometaši Domžal so v 30. kolu Prve lige Telekom Slovenije dosegli sedmi remi v sezoni, tretjega zapored. Potem, ko sta se obračuna s Celjem in Triglavom končala brez golov, se je dvoboj Domžal in Aluminija razpletel z izidom 1:1. Prvi prvenstveni gol v dresu dvakratnih državnih prvakov je dosegel Dragan Čadikovski.

31-letni napadalec je poskrbel za pravo mojstrovino, ko je v 26. minuti s prostega strela odlično meril v zgornji desni kot nemočnega vratarja Aluminija Tomaža Murka. Varovanci Stevana Mojsilovića so v nadaljevanju nadzirali potek tekme in gostom niso dopuščali priložnosti. Proti koncu tekme so domači nekajkrat zapretili, a je strele Čadikovskega, Zenija Husmanija in Gorana Vuka ubranil vratar Murko. Na drugi strani pa je v 89. minuti točko gostom prinesel Sandro Bloudek, ki je bil po podaji Žagarja najvišji pred vrati Domžal. Tretji zaporedni remi je Domžalčanom na tretjem mestu prinesel tri točke prednosti pred Luko Koper, ki jo v nedeljo čaka gostovanje v Kranju.

Domžale – Aluminij 1 : 1

Strelca: 1:0 Čadikovski 26', 1:1 Bloudek 89'

Avtor: Grega Krmavnar; Foto:Lado Vavpetič; Video: Sedo Rošić, NK Domžale