Ekipa judoistov v Krškem osvojila 2. mesto

V soboto, 8. junija 2019, so se judoisti Judo kluba Komenda udeležili Mednarodnega pokala Krško, kjer je sodelovalo je 13 judo klubov iz 3 držav. Ekipno je Judo klub Komenda osvojil 2. mesto. Kljub temu, da je bila ekipa številčno majhna, se je vseh pet tekmovalcev odlično borilo in si s svojimi dobrimi uvrstitvami vseeno priborilo pokal.

Šolsko leto se bliža koncu, borci še niso izgubili motivacije in so pokazali vrhunske borbe ter ostali na vrhu lestvice. V starostni kategoriji U12 je prvo mesto osvojila Haya Veinhandl Obaid, drugo mesto pa njen brat Karim Veinhandl. Med starejšimi dečki U14 sta prvo mesto osvojila Luka Lukšič, ki je trenutno v Sloveniji brez prave konkurence ter Maj Lokar Gros, ki je pokazal velik napredek. Prav tako je s svojimi dobrimi borbami in odlično uvrstitvijo na 3. mesto presenetil Luka Žagar, ki se je ponovno vrnil med najboljše.

Avtor: Katarina Kumer; Foto: Judo klub Komenda