Domžalska ekipa Teamsport osvojila zmago na največjem evropskem paintball turnirju

Minuli vikend se je ekipa Teamsport udeležila evropskega paintball turnirja NXL Europe, ki je potekal v Pragi. Domžalska ekipa se je domov vrnila z zmago v svoji diviziji, kar je izjemen uspeh za ekipo in za paintball v Sloveniji. Obenem je rezultat tudi dokaz, da se v naši mali deželi igra dober paintball in da so igralci z dobrim treningom lahko konkurenčni ostalim ekipam po Evropi.

Največjega evropskega paintball turnirja v Evropi NXL Europe, ki ga je gostila Češka Praga, se je udeležilo preko 100 najboljših ekip iz Evrope in preostalega sveta. Teamsport ekipa iz Domžal je v svoji divizija osvojila prvo mesto, kar je daleč največji uspeh za kakšno slovensko ekipo v tem športu.

Začetki ekipe Teamsport katero večinoma sestavljajo igralci iz Domžal, ob pomoči dveh štajerskih kolego, segajo v leto 2005. Od takrat se ekipa udeležuje turnirjev po vsej Evropi. Teamsport je večkratni državni prvak v paintballu, osvojila pa je tudi naslov hrvaškega prvenstva. Člani trenirajo na lastnem vadbišču v Ihanu. V svoje vrste pa vabijo tudi nove člane. Več informacij dobite na telefonski številki: 040 170 858 (Jaka).

Miha Ulčar; Foto: Teamsport