Dobrovoljc odločil sosedski derbi

Nogometaši Domžal so v soboto ob poldne odigrali še zadnjo prijateljsko tekmo pred začetkom spomladanskega dela sezone. Na igrišču z umetno travo v Športnem parku Domžale so se udarili s sosednimi Radomljami in slavili z 1:0.

V izjemno borbenem in trdem ''prijateljskem'' srečanju, ki ga je zaznamovalo kar devet rumenih kartonov, je edini gol v zadnji minuti rednega dela tekme, po podaji Erika Janže, z glavo dosegel branilec Gaber Dobrovoljc. Dvakratni državni prvaki so zaključili niz šestih pripravljalnih tekem, na katerih so dosegli štiri zmage, remi in poraz.

Rezultati NK Domžale na prijateljskih tekmah:

Domžale – Lokomotiva Zagreb 0:2
Domžale – Dob 1:1 (Slobodan Vuk)
Domžale – Ivančna Gorica 4:1 (Čadikovski, Požeg Vancaš, Osmanaj, Husmani)
Domžale – Kamnik 10:0 (3x Požeg Vancaš, 2x Balokog, 2x Korun, Knezović, Čadikovski, Tirc)
Domžale – Rudeš Zagreb 5:2 (Goran Vuk, Papež, Čadikovski, Požeg Vancaš, Korun)
Domžale – Radomlje 1:0 (Dobrovoljc)

Domžalčani bodo spomladnski del prvenstva začeli v soboto, 2. marca ob 14:00, ko bodo na stadionu v Športnem parku Domžale gostili Luko Koper.

Avtor teksta in foto: Grega Krmavnar; Video: Sedo Rošić, NK Domžale