Dobljani v novo sezono 2020/2021 vstopili z zmago

Članska ekipa NK Roltek Dob, ki jo v novi sezoni vodi trener Simon Sešlar, pri tem pa mu asistira njegov pomočnik Žan Cerar, je v 1. krogu letošnjega prvenstva v 2. SNL gostovala v Brežicah pri tamkajšnji ekipi NK Brežice 1919 in domačine zanesljivo ugnala z visokih 1:4.

Mrežo domačinov je že v 6.minuti načel Luka Gajič in povedel Dobljane v vodstvo z 0:1. Dobrih 10.minut kasneje se je s strelom z bele točke med strelce vpisal tudi kapetan “Modrih” iz Doba, Klemen Kunstelj, ki je z uspešno izvajano 11-m povišal vodstvo na 0:2. Rezultat polčasa 0:3 je že v 24.minuti tekme postavil Denis Petrovič

Po odmoru so Brežičani v 55. minuti po zaslugi Esterja Soklerja le prišli do znižanja izida na 1:3, a je vse njihove morebitne upe po ugodnejšem rezultatu že pet minut kasneje razblinil Nejc Levec, ki je v 60.minuti tekme zabil gol za končnih 1:4.

Čestitke ekipi “Modrih” iz Doba za visoko zmago, hkrati pa posebna čestitka tudi trenerju Simonu Sešlarju za prvo uradno (ligaško) zmago na klopi Dobljanov.