Zmaga Domžal proti Ivančni Gorici

Dvakratni slovenski državni prvaki so v soboto popoldan odigrali tretjo prijateljsko tekmo med zimskimi pripravami. Po porazu z Lokomotivo iz Zagreba in remiju proti Dobu so Domžalčani tokrat visoko premagali Ivančno Gorico.

Član 3. lige zahod, ki ga s klopi vodi nekdanji član Domžal Boštjan Kreft, je po napaki domače obrambe povedel v 7. minuti, ko je v prazno mrežo žogo poslal Erik Koren.  Varovanci Stevana Mojsilovića so po zaostanku zagospodarili na igrišču in že do konca prvega polčasa pripravili popoln preobrat. V polno sta zadel Dragan Čadikovski iz enajstmetrovke in Rudi Požeg Vancaš. Domači so v drugi polčas krenili z osmimi novimi igralci in že v 47. minuti so po lepi akciji Gorana Vuka, Charisa Kostakisa in Liridona Osmanaja, ki je učinkovito zaključil, povedli z dvema goloma prednosti. Končni izid je pet minut pred iztekom igralnega časa po podaji Kostakisa postavil Zeni Husmani. Domžalčani bodo naslednjo prijateljsko tekmo odigrali že v sredo, ko bo v Domžalah ob 18:00 gostoval Kamnik.

Avtor: Grega Krmavnar; Foto: Lado Vavpetič; Video: Sedo Rošić, NK Domžale