Za člane Kluba borilnih veščin Domžale žlahten vikend

Del ekipe (kadetinj/kadetov, mladink/mladincev, članic/ članov) tekmovalcev Kluba borilnih veščin Domžale se je v soboto, 23. aprila 2016, v Trebnjem udeležila tekmovanja v državnem prvenstvu v Kickboxingu discipline Full contact, kjer je Marjan Bolhar osvojil med člani 1. mesto (-75 kg) in si s tem priboril 10. naslov državnega članskega prvaka.

Istočasno je potekalo tudi 2. državni turnir v Kickboxingu disciplin Point fighta, kjer je odlična Gaja Hribar osvojila (-55 kg) 3. mesto starejših kadetinj, v disciplini Kick lighta pa je med mladinci (-69 kg) Timi Leben osvojil odlično 2. mesto. Državna reprezentantka KBZS Petra Žejavac je slavila med članicami s 1. mestom (-60 kg) in 1. mestom (-65 kg).

V Klubu borilnih veščin Domžale so še povedali, da bo 28. maja 2016, v Novi Gorici za te dve disciplini potekal Finalni državni turnir, kjer se bodo podelile stopničke za državne prvake v Point fightu in Kick lightu discipline.

Avtor: Miha Ulčar; Foto: Klub borilnih veščin Domžale