Enej Logar iz AMD Domžale skupno drugi v državnem prvenstvu v razredu Mini GP 10

V sezoni 2020 je bil Enej Logar edini dirkač, ki je nastopal za Avto-moto društvo Domžale in sicer je tekmoval v razredu Mini GP 10 v slovenskem državnem prvenstvu. Na dirkah v Slovenji vasi, Vrtojbi in Vranskem je osvojil drugo mesto, na zadnji dirki, ki je potekala 18. oktobra, prizorišče je bila ponovno Vrtojba, pa je osvojil tretje mesto, kar je zadoščalo za skupno drugo mesto v letošnjem državnem prvenstvu.

AMD Domžale imajo v svojih vrstah še vedno številne aktivne športne funkcionarje na področju motošporta, ki pa so imeli letos manj dela, saj je bilo kar nekaj prireditev odpovedanih. Med drugim tudi predstavitev moto športnih panog, katero so v preteklem letu uspešno izvedli v središču Domžal, letos pa jim izvedba ni bila naklonjena. A pri društvu so odločeni, da bodo tudi v prihodnje iskali nove, mlade nadobudne tekmovalce in jim omogočili vstop v svet motošporta.

Avtor: Bojan Sebal, AMD Domžale; Foto: AMD Domžale