Poraz Domžal v Mariboru

Nogometaši Domžal so se na gostovanju v Mariboru prikazali v odlični luči in so bili vse do zadnje minute v boju vsaj za točko. Odločila je izkušenost in kanček nezbranosti ob prekinitvi Maribora v 87. minuti. Kljub porazu z 1:2 je bil trener Stevan Mojsilović s predstavo svojega mladega moštva zadovoljen, pohvalil pa je tudi predstavo vratarja Gregorja Zabreta, ki je na dan tekme praznoval šele svoj 17. rojstni dan. Srbski strokovnjak je dejal, da bi zmaga v Ljudskem vrtu prišla prehitro in da bodo Domžale v roku leta dni igrale najboljši nogomet v Sloveniji.

Nogometaši Domžal so na četrtem gostovanju v sezoni doživeli prvi poraz. V Ljudskem vrtu so se odlično zoperstavili favoriziranemu Mariboru, ki je na koncu slavil z 2:1. Domžalčani so imeli že v prvem polčasu imenitno priložnost za vodstvo, a Goran Vuk ni uspel premagati vratarja Jasmina Handanovića. Na drugi strani so domačini zadeli po drugem strelu na tekmi in še to z veliko sreče, saj se je žoga v mrežo odbila od noge branilca Domžal Darka Zeca. V drugem polčasu smo videli imenitno nogometno predstavo in gledalci so lahko uživali v odprti in napadalni igri obeh ekip. Domžalčani so z golom Ivana Knezovića izenačili v 74. minuti in v nadaljevanju pokazali veliko želje po zmagi. Na žalost je trenutek nezbranosti v 87. minuti izkoristil napadalec Maribora Tavares in s svojim drugim golom na tekmi postavil končni izid 2:1.

Strelca: 1:0 Tavares 40', 1:1 Knezović 74', 2:1 Tavares 87'.